نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو استیل رزگلد برای رستوران مرسی پدیده شاندیز مشهد توسط تابلوسازی دورال

محصولات فروشگاه بوتان

گروه شرکت‌های "پدیده شاندیز" در حال حاضر با مشارکت گسترده‌ای از سهامداران حقوقی و حقیقی در بازار سرمایه و سایر زمینه‌ها، از جمله گردشگری و فعالیت‌های اقتصادی، فعالیت می‌کند.

. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای رستوران های پدیده شاندیز مشهد می باشد. نصب تابلو برای رستوران های پدیده شاندیز در مشهد قابل اجرا می باشد. برای سفارش تابلو در مشهد می توانید از ما کمک بگیرید.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو استیل رزگلد تابلو رستوران 

اطلاعاتی درباره پدیده شاندیز

در سال ۸۲، با ثبت شرکت "پدیده پارسیان" و افتتاح رستوران‌های خود، این پدیده در نظر مخاطبان خود معرفی شد. سال بعد، با ثبت شرکت توسعه، رسماً به فعالیت خود در بازار پیوست و با مشارکت در سرمایه‌گذاری‌های بورس اوراق بهادار و جذب سرمایه‌های اشخاصی و حقوقی، فعالیت‌های اقتصادی و مالی خود را گسترش داد. این شامل احداث و ایجاد تاسیسات گردشگری داخلی و بین‌المللی، هتل‌ها، رستوران‌ها، تریاها، سالن‌های همایش و جشن‌ها، و ایجاد مراکز آموزشی خدمات گردشگری برای حمایت از صنعت گردشگری بود. این شرکت علی‌رغم چالش‌های زیاد، به فعالیت‌هایش ادامه داده و تلاش می‌کند تا صنعت گردشگری را رونق بخشد و توریست‌های بیشتری را جذب کند.

در مورد پروژه نصب و اجرای استیل طلایی برای رستوران مرسی پدیده شاندیز توسط تابلوسازی دورال

تابلو رستوران یکی دیگر از پروژه‌هایی است که توسط گروه تابلوسازی دورال ساین انجام شده است. رستوران مرسی پدیده شاندیز از تابلو استیل طلایی برای زیباسازی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی به عموم مردم استفاده کرده است.

فیلم نحوه نمایش تابلو