معرفی گروه تبلیغاتی دورال

لوگو گروه تبلیغاتی دورالگروه تابلوسازی دورال دارای پیشرفته ترین و مجهزترین ابزار و پرسنل جهت تولید تابلوهای تبلیغاتی محیطی و حروف برجسته می باشد.

استفاده از پرسنل با سابقه و با تجربه در ساخت و نصب تابلوهای تبلیغاتی جهت بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت محصولات طراحی و پیش نمایش تابلو تبلیغاتی به مشتری قبل از اجرا به وسیله نرم افزار 3dmax توان فنی و اجرایی بالا و دقت بالا در طراحی و اجرای تابلوهای تبلیغاتی در سراسر کشور و به خصوص استان خراسان، استفاده از متریال درجه یک و بهترین ملزومات تابلو سازی جهت استفاده با طول عمر بالا ساخت انواع حروف برجسته با هر قطر قلم حتی زیر 1 سانتیمتر با دستگاه یا به وسیله هنر دست مجهز به دستگاه برش لیزر غیر فلزات، برش لیزر فلزات، CNC، کاتر پلاتر،  دستگاه حروف ساز چنلیوم و دستگاه جوش نقطه ای استیل می باشد.

با بیش از 15 سال سابقه مستمر سابقه در حرفه تابلو سازی و دارای رزومه کاری گستره بیش از 1000 پروژه موفق قیمت مناسب به دلیل واردات متریال از کشور چین به صورت انحصاری دارای کارگاه وسیع جهت سهولت کار و تسریع در ساخت تابلوها، دارای اکیپ نصب با تجربه و ابزارآلات نصب پیشرفته که باعث سهولت در نصب و دقت نصب تابلو می شود. 

اجرای تابلوهای تبلیغاتی برای شرکت ها، ارگان ها و سازمان های بزرگ که برخی از آنان شامل:
کوکاکولا، پپسی، روغن موتور اسپیدی، چسب مشهد، شرکت بوتان، شرکت ایمرگس، شهرداری مشهد، استانداری مشهد، بانک سپه، بانک شهر، بانک انصار، بانک مهر اقتصاد و .... می شود. 

محصولات گروه تابلوسازی دورال شامل: حروف برجسته چنلیوم، حروف برجسته استیل، حروف فلزی، حروف برجسته وکیوم، حروف برجسته لاسوگاسی، نمای کامپوزیت، نمای چوب روسی و ترمووود، تابلو ال ای دی ثابت، تابلو ال ای دی روان، نئون فلکسی، تابلوهای لایت باکس، تابلوهای بنر و فلکسی فیس و بیلبورد و تابلوهای عظیم می شود. 
 

DNN