نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای استودیو ورزشی الیا توسط گروه تابلوسازی دورال ساین

باشگاه ورزشی الیا (سالن و مجموعه ورزشی) در محله شهرک لشکر مشهد و خیابان فلاحی 34 واقع شده است که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرا تابلو استیل طلایی برای سردر این مجموعه ورزشی می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو استیل طلایی تابلو باشگاه بدنسازی 

اطلاعاتی درباره استودیو ورزشی الیا

باشگاه ورزشی الیا (سالن و مجموعه ورزشی) در محله شهرک لشکر مشهد و خیابان فلاحی 34 واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج مجموعه ورزشی در محله شهرک لشکر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مهرگان و همچنین بانک سپه شعبه شهید فلاحی - کد 1505142، تولیدی روتختی پرلای، اتوسرویس برادران قدرتی، گلفروشی و سالن بدنسازی آریا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از سالن‌های ورزشی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای باشگاه ورزشی الیا توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف استیل طلایی یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. باشگاه ورزشی الیا جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو استیل مغازه برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو باشگاه بدنسازی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو استیل طلایی می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن، قیمت کم آن، استفاده متریال درجه یک با ضمانت، کیفیت در ساخت و بسته بندی ایمن آن اشاره نمود.

اطلاعات تماس با استودیو ورزشی الیا

آدرس : استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه هاشمی رفسنجانی (میثاق)، بلوار فاطمیه، فاطمیه 3، فلاحی 34

آدرس روی نقشه