نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو و لوگو استیل طلایی برای شرکت ویرا حساب فرداد توسط گروه تابلوسازی دورال

ویراحساب فرداد آریا شرق یک شرکت خدمات مالی و مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی در مشهد می باشد که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به اجرا و نصب لوگوی استیل برای این شرکت خدماتی می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو استیل طلایی تابلو شرکتی 

آشنایی با شرکت ویرا حساب فرداد

شرکت ویراحساب فرداد آریا شرق دارای ۵ سال سابقه ی درخشان جهت ارائه خدمات مالی و مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه فعالیت های پیمانکاری، تولیدی، بازرگانی صادرات و واردات و غیره می باشد.
هدف شرکت ویراحساب فرداد کاهش حداکثری مالیات برای مجموعه ها می باشد که در طی بازه فعالیت خود در این حوزه نتایج مثبت و قابل قبولی کسب نموده است. شما می توانید با اعتماد به تخصص و مهارت و همچنین سابقه فعالیت خود در حوزه فعالیت ما، تمامی امور مالی و مالیاتی خود را برون سپاری نموده و تمرکز و تلاش خود را در جهت پیشرفت و رونق کسب و کار برند خود به کار گیرید. همچنین از جمله فعالیت های ما شامل خدمات حضوری در شهر مشهد و سایر نقاط کشور به صورت غیر حضوری و آنلاین به مشتریان می باشد.
در واقع شرکت ویرا حساب فرداد، سابقه چند ساله خود را اول از همه مرهون سعی و تلاش های بی شائبه پرسنل خود میداند و بعد از آن هم این اتفاق را مدیون مشتریان وفادار خود دانسته و آن را به فال نیک گرفته است.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای شرکت ویرا حساب فرداد توسط تابلوسازی دورال ساین

نصب و اجرای تابلو و لوگوی استیل طلایی یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. شرکت ویرا حساب فرداد جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم دانش آموزان از تابلو استیل مغازه برای نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در اجرا و نصب تابلو شرکتی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو استیل طلایی می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن، قیمت کم آن، استفاده متریال درجه یک با ضمانت، کیفیت در ساخت و بسته بندی ایمن آن اشاره نمود.

اطلاعات تماس با شرکت ویرا حساب فرداد

آدرس : استان خراسان رضوی، مشهد، معلم 43

موبایل : 09152100925

وب سایت :viratax.com

آدرس روی نقشه