نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای هتل لیان مشهد توسط گروه تابلوسازی دورال ساین

هتل لیان در مشهد و در نزدیکی حرم امام رضا (ع) واقع شده است که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای این هتل می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو استیل طلایی

اطلاعاتی درباره هتل لیان مشهد

هتل لیان یکی از هتل های باکیفیت و مشهور در شهر مقدس مشهد است و در سال ۱۴۰۰ افتتاح شده است، بدین جهت جزو هتل های تازه تأسیس به شمار می رود. از مزایای این هتل می توان به دسترسی آسان به حرم مطهر رضوی اشاره کرد و همین امر سبب می شود زائران زیادی در هنگام رزرو بلیط هواپیما نسبت به رزرو این هتل اقدام کنند. این هتل بی نظیر دارای ۶ طبقه و ۱۲۶ اتاق و سوئیت است. همه پرسنل در این مجموعه مجرب و کارآزموده بوده و آماده استقبال از میهمانان گرامی هستند.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای هتل لیان مشهد توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف استیل طلایی یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. هتل لیان مشهد جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو استیل مغازه برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در نصب حروف برجسته استیل طلایی سردر هتل سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو استیل طلایی می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن، قیمت کم آن، استفاده متریال درجه یک با ضمانت، کیفیت در ساخت و بسته بندی ایمن آن اشاره نمود.