نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای گروه پژوهشی پر طاووس توسط گروه تابلوسازی دورال

گروه پژوهشی  پر طاووس در مشهد واقع شده است که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای حروف استیل برای این پژوهشکده می باشد.

اطلاعاتی درباره گروه پژوهشی پر طاووس

موسسه تحقیقاتی پرطاووس واحد اجرائی شرکت لعاب مشهد در زمینه تحقیقاتی و پژوهشی می‌باشد. این واحد در فاصله 18 کیلومتری مشهد در جاده قوچان قرارگرفته و در حال حاضر مجهزترین مرکز تحقیقاتی کشور در زمینه شیشه و سرامیک می‌باشد. سابقه پژوهش در این واحد به سال 1362 باز می‌گردد. این موسسه در سال 1363 موفق به دریافت پروانه تحقیق از وزارت صنایع گردید و بعداً موفق شد موافقت اداره استاندار برای تایید آزمایشگاه اکرودیته آن سازمان و موافقت وزارت علوم را برای شناخت موسسه به عنوان یک واحد آموزشی و پژوهشی با صدور اجازه تأسیس گروه پژوهشی به دست آورد.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای گروه پژوهشی پر طاووس توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف استیل طلایی یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. گروه پژوهشی پر طاووس جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو استیل برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردرب پژوهشکده سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو استیل طلایی می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن، قیمت کم آن، استفاده متریال درجه یک با ضمانت، کیفیت در ساخت و بسته بندی ایمن آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو می توانید با ما در تماس باشید.