نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو لایت باکس دیواری برای مطب دکتر سپیده فاضلی توسط تابلوسازی دورال

محصولات فروشگاه بوتان

دکتر سپیده فاضلی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی، پلاستیک بینی و صورت، آندوسکوپی سیسنوس و دارای بورد تخصصی می باشد. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو لایت باکس برای مطب دکتر می باشد. برای سفارش تابلو در مشهد می توانید از ما کمک بگیرید.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو لایت باکس فریم لس تابلو مطب پزشکی  تابلو سردرب مطب دکتر

اطلاعاتی درباره مطب دکتر سپیده فاضلی

 دکتر سپیده فاضلی، متخصص گوش، حلق و بینی است. او متخصص در امور مرتبط با این سه حوزه‌ی حیاتی برای سلامتی افراد است. او در زمینه‌هایی مانند پلاستیک بینی و صورت، عفونت‌های حلق و بینی، آلرژی‌های ناشی از گرد و غبار و عوامل محیطی دیگر، جراحی‌های گوش و حلق، رفع استخوان‌های مانع در بینی و سایر مشکلات مرتبط در این زمینه‌ها فعالیت دارد.

در مورد پروژه نصب و اجرای لایت باکس برای مطب دکتر سپیده فاضلی توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو لایت باکس یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد.دکتر سپیده فاضلی جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو لایت باکس برای نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو مطب پزشکی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلور سنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو لایت باکس می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود.