نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو لایت باکس فریم لس برای شرکت داروسازی تهران شیمی توسط تابلوسازی دورال

تابلو چسب فینال

 

شرکت داروسازی تهران شیمی هم‌ اکنون یکی از ده شرکت برتر کشور در صنعت داروسازی به شمار می آید که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو لایت باکس فریم لس برای این شرکت می باشد.

گروه‌های‌مرتبط:  تابلو لایت باکس فریم لس تابلو مطب دکتر  تابلو سردرب داروسازی

آشنایی با شرکت داروسازی تهران شیمی

شرکت داروسازی تهران شیمی یکی از برترین شرکت های داروسازی ایران، در خرداد ماه سال ۱۳۳۵ خورشیدی توسط دکتر عبداله رضاعی و برادران پایه گذاری شد. این شرکت در ابتدا به واردات دارو پرداخت اما از همان هنگام، به فکر احداث یک واحد داروسازی در ایران بود.
در فاصله زمانی نه چندان دور، با همراهی دو مرکز بزرگ داروسازی آلمان یعنی: “Boehringer Mannheim” و “chemie grünenthal” به عنوان شریک، همکار و پشتیبان علمی، تهران شیمی شروع به ارائه تولیدات دارویی نمود و با افزودن و تجهیز کردن کارخانه به مدرنترین دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و آزمایشگاه های کنترل کیفیت و انبار کنترل و… در جنب کارخانه به گسترش فعالیت های خود در راستای پاسخگویی به نیازمندی های حوزه سلامت کشور ادامه داد.
در آذر ماه ۱۳۴۴ تهران شیمی با رشدی فزاینده، سرمایه اش را جهت گسترش کار چندین برابر نمود و تعداد نیروی انسانی اش را به بیش از ۱۱۰ نفر از متخصصین ایرانی و خارجی ارتقاء داد که اکثریت سهامداران و کارکنان در بخش های مختلف را ایرانیان تشکیل می دادند. این روند رو به رشد، در گذر ایام و با قدمت و اصالتی به اندازه صنعت دارویی ایران زمین ادامه یافته است.امروزه تهران شیمی همچنان با به کارگیری نوین ترین تکنولوژی ها و ابزار و همچنین با حضور بیش از ۴۰۰ نفر نیروی متعهد و متخصص در جهت تامین محصولات دارویی متنوع، گام بر می دارد.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو لایت باکس فریم لس برای شرکت داروسازی تهران شیمی توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو مطب دکتر لایت باکس فریم لس یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. شرکت داروسازی تهران شیمی جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از لایت باکس فریم لس برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردرب داروسازی تهران شیمی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو لایت باکس فریم لس می توان به دوام بسیار بالا،امکان نصب به شکل ایستاده، آویزان و نصب دیواری،کیفیت بسیار عالی اشاره نمود. برای سفارش تابلو در مشهد می توانید با ما در تماس باشید.

فیلم نحوه نمایش تابلو