نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف فلزی برای مجموعه آوات انرژی پارس توسط گروه تابلوسازی دورال

 

مجموعه آوات انرژی پارس در شهرک صنعتی چناران واقع شده است که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای حروف فلزی برای این مجموعه می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو حروف فلزی تابلو شرکتی 

درباره کارخانه آوات انرژی پارس

شرکت آوات انرژی پارس، مجری احداث نیروگاههای دیزلی و گاز سوز، در سال 1391 با همت گروهی از مدیران با سابقه صنعت برق کشور در خراسان کهن تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از امکانات گسترده مهندسی و بازرگانی، دانش فنی کارشناسان زبده داخلی و حمایت و سوپروایزری شرکتهای بزرگ اروپایی ضمن عقد قراردادهای EPC و EPCF با کارفرمایان بزرگ دولتی و بخشهای مختلف صنعت، موفق به انجام پروژه های متعدد در صنعت برق کشور گردیده و از اینرو گامی کوچک اما تاثیر گذار در آبادانی ایران عزیزمان داشته است .
رویکرد این شرکت حل مساله و آگاهی بخشی علمی مهندسی و حرفه ای به مشتری، با ارایه خدمات مشاوره، طراحی و مهندسی، ساخت تجهیزات داخلی وتامین ماشین آالات خارجی، نصب و راه اندازی، بهره برداری، گارانتی و ارائه خدمات گسترده و طولانی مدت پس از فروش می باشد.

آدرس این کارخانه در چناران - شهرک صنعتی چناران - صنعت 13 - کوشش 4 - پلاک 707 می باشد.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف فلزی برای کارخانه آوات انرژی پارس توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف فلزی یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. مجموعه آوات انرژی پارس جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از نصب حروف فلزی برای نمای داخلی و سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو شرکتی آوات انرژی پارس سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر نور پردازی پشت به صورت بک لایت استفاده شود. از امکانات تابلو حروف فلزی می توان به برجستگی سه بعدی، کیفیت در ساخت، بسته بندی ایمن استقامت بالا در مقابل ضربه، قابلیت رنگ آمیزی در تنوع بالا و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو می توانید با ما در تماس باشید.

فیلم نحوه اجرا تابلو