نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف فلزی و تابلو نما کامپوزیت برای شرکت پارسا یاران خراسان توسط گروه تابلوسازی دورال

شرکت پارسا یاران خراسان در شهرک صنعتی چناران واقع شده است که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب تابلو نما کامپوزیت و تابلو حروف فلزی برای این مجموعه می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو ورودی شرکت تابلو حروف فلزی  تابلو نما کامپوزیت

درباره شرکت پارسا یاران خراسان

شرکت پارسا یاران خراسان در سال 1382 در گروه صنعتی پارت لاستیک با هدف فعالیت تخصصی در تولید قطعات سیستم سوخت رسانی خودرو تأسیس گردید و در راستای رسالت خویش با تکیه بر دانش و تجربه متخصصین خود همواره با بهره گیری از دانش و تکنولوژی نوین در جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات خود مطابق با استاندارهای روز دنیا و تحقق رضایت کلیه ذینفعان خود اقدام نموده است.

آدرس: شهرک صنعتی چناران - انتهای صنعت 19 

درباره پروژه نصب و اجرای حروف فلزی و تابلو نما کامپوزیت برای  شرکت پارسا یاران خراسان توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف فلزی و تابلو نما کامپوزیت یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. شرکت پارسا یاران خراسان جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از نصب حروف فلزی برای نمای داخلی و سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو ورودی شرکت پارسا یاران خراسان سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر نور پردازی پشت به صورت بک لایت استفاده شود. از امکانات تابلو حروف فلزی می توان به برجستگی سه بعدی، کیفیت در ساخت، بسته بندی ایمن استقامت بالا در مقابل ضربه، قابلیت رنگ آمیزی در تنوع بالا و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو می توانید با ما در تماس باشید.

متریال استفاده شده
حروف فلزی آهن ورق 1 میل 
رنگ کوره ای پودری درجه یک پشت و روی کار 
smd توربو لنزدار افتابی
درایور 8 کانال برنامه دار
پلکسی دوغی 4 میل یرلانگ تایوان
زمینه کار کامپوزیت سفید براق آلکونایس 4 میلیمتر
پروفیل 30*30 سنگین
ترانس ضد آب 33/3 آمپر
سیم افشان 1/5 - تمامی اتصالات قلع کاری شده

فیلم نحوه نمایش تابلو