تابلوسازی دورال مشهد

تابلو مشهد

تابلوهای راهنما و مقصد در بین شهرها و جاده ها اطلاعاتی را در اختیار رانندگان قرار می دهند تا به استفاده ایمن و کارآمد از شبکه راه کمک کنند. آنها ممکن است مقصد، نام مسیر، نشانگر مسیر یا مسافت در امتداد جاده و شهر را نشان دهند.
این تابلو ها همچنین ممکن است اطلاعاتی را برای شناسایی نقاط مورد نظر جغرافیایی، تاریخی یا توریستی ارائه دهند و به تسهیلات خدماتی و اقامتی کمک کنند.
شهر مشهد هم مستثنی از این قاعده نیست. این شهر زیارتی به دلیل وجود حرم امام رضا سالانه پذیرای زائران و مسافرانی زیادی از داخل کشور و یا حتی خارج از کشور می باشد بنابراین وجود تابلو مشهد در بین جاده ها و شهرها می تواند برای رانندگان، مسافران و زائرانی که با این شهر آشنا نیستند بسیار ارزشمند باشد. از آنجایی که برخی از رانندگان ممکن است از نقشه استفاده نکنند این تابلو های مقصد و بین شهری می تواند به آنها کمک کند تا بتوانند تصمیم بگیرند به کدام سمت در تقاطع بپیچند. در ادامه لیستی از انواع تابلو ها را که شامل (تابلو مشهد، تابلو مشهد در شب، تابلو کربلا مشهد، تابلو حد ترخیص مشهد، تابلو به مشهد خوش آمدید، تابلو مسافت شرعی مشهد و ...) مشاهده می کنید که در جاده ها و در سطح شهر مشهد مورد استفاده قرار می گیرند. 

تابلو مشهد در شب

لیستی از تابلوهای بین شهری و داخل جاده در شب برای مشهد را مشاهده می کنیم.

تابلو حد ترخیص مشهد

نصب این گونه تابلوها (حد ترحیص و مسافت شرعی) در جاده دارای معانی خاصی می باشد.

تابلو حد ترخیص: حد فاصله از یک شهر تا شهر دیگر یا روستا می باشد که از نظر احکام شرعی اگرشخصی مسافر باشد و از این تابلو بگذرد نماز چهار رکعتی آن به دو رکعت تبدیل می شود و اگر روزه باشد دیگر نمی تواند به روزه خود ادامه دهد. در ادامه چند نمونه از این تابلوها را مشاهده می کنیم.

تابلو مسافت شرعی مشهد

تابلو مسافت شرعی: حد فاصله از یک شهر تا شهر دیگر یا روستا می باشد که از نظر احکام شرعی اگرشخصی مسافر باشد و قصد ادامه بالاتر از این مسیر یا مسافت را داشته باشد مسافر محسوب می شود و احکام مسافر بر آن شخص واجب می شود. در ادامه تابلوهای مسافت شرعی مشهد را مشاهده می کنیم.

 

تابلو مشهد کربلا

تابلو مشهد کربلا: بیانگر مسافت بین کربلا و مشهد می باشد (مشهد 1200 کیلومتر و تا کربلا 1100 کیلومتر)
در زیر به چند مورد از این تابلو ها اشاره می کنیم

سفارش تابلو در مشهد

صنعت تابلوسازی برای بسیاری از افراد جذاب است زیرا برای پیشرفت کسب و کار، جذب بیشتر مخاطب و معرفی برند، بسیار تاثیرگذار می باشند. امروزه سفارش تابلو های تبلیغاتی در بین کسبه های مشهدی بسیار افرایش یافته است و این تابلو ها در طرح ها و قیمت های متعددی در بازار ارائه می شوند. گروه تبلیغاتی دورال یکی از بزرگ ترین و تخصصی ترین تولیدکننده در زمینه ساخت تابلو از جمله تابلو لایت باکس، تابلو استیل طلایی، تابلو نمای کامپوزیت مغازه، تابلو حروف برجسته چنلیوم، تابلو نما چوب و غیره در مشهد می باشد. شما می توانید این تابلو ها را در طرح ها، سایز ها و ابعاد مختلف سفارش دهید. در ادامه خلاصه ای درباره این تابلو ها ارائه می دهیم.

تابلو لایت باکس

یکی از انواع تابلو‌های تبلیغاتی جذاب و پرکاربرد که در جذب بیشتر مخاطب و معرفی برند در مشهد تأثیرگذار می باشند، لایت باکس‌ها هستند. تابلو لایت باکس در فرم های ایستاده، دیواری و آویز برای فضا‌های داخلی و هم فضا‌های خارجی مورد استفاده قرار می گیرد.

تابلو استیل طلایی

تابلو استیل طلایی جذابیت بی نظیری دارد و به عنوان پرطرفدارترین تابلو تبلیغاتی در مشهد شناخته می‌شود. از مهم ترین ویژگی های این تابلو، داشتن ورق های استیل طلایی، براق و درخشان است که نور خورشید را در طول روز بازتاب می کنند و باعث جلب توجه می شوند.

نمای کامپوزیت مغازه

نما کامپوزیت مغازه یکی از گزینه های همیشگی تابلوسازان برای فروشگاه ها و کسبه های مشهدی می باشد که از استقبال بالایی برخوردار است. این تابلو ها از دو ورق آلومینیوم ساخته شده اند و اجرای آن ها به صورت ریلی، ثابت و فیکس ریلینگ انجام می شود.

تابلو چنلیوم

این تابلوها به دلیل برجستگی حروف و روشنایی در شب بیشترین محبوبیت را در بین تابلوهای تبلیغاتی داشته و به دلیل تنوع بالا و جذاب بودن، بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. تابلو حروف برجسته چنلیوم وزن و قیمتی کمتر داشته و نصب آن ها راحت تر از سایر تابلو ها می باشد.

برای سفارش تابلو در مشهد می توانید با ما در ارتباط باشید. به دین منظور می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. مشاوران ما به صوت شبانه روزی آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند. 
 

تابلوسازی مشهد

تابلوسازی یکی از بهترین روش‌های موثر برای تبلیغات و جذب مخاطب است. استفاده از تابلوها و بنرها در فضاهای عمومی و تجاری می‌تواند توجه مخاطبان را به خود جلب کرده و پیام تبلیغاتی را به شیوه‌ای زیبا و جذاب منتقل کند. امروزه با افزایش رقابت بین کسب و کارها اهمیت داشتن تابلو در شهر های پرجمعیت بین کسبه ها بسیار افزایش یافته است. شهر مشهد از هم از این قاعده مستثنی نیست. مشهد به عنوان یک شهر مذهبی و توریستی سالانه پذیرای مسافران و زائران زیادی می باشد که همین امر باعث افزایش تصاعدی اقتصاد و افزایش تابلوسازی در مشهد شده است. 
سفارش تابلو باعث افزایش قدرت بصری، انتقال پیام به مخاطب، ایجاد ارتباط و جلب توجه در مکان های عمومی می شود. برای سفارش تابلو می توانید به بهترین تابلوسازان مشهدی مراجعه نمایید. شرکت تبلیغاتی دورال جزء یکی از بهترین گروه های تابلوسازی مشهد می باشد.