نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت برای آریو مارکت توسط تابلوسازی دورال

جهان فرش یلدای کویر کاشان

تابلو سردر در آریو مارکت برای اطلاع‌رسانی در مورد تخفیفات، پیشنهادها و محصولات ویژه استفاده می‌شوند. این تابلوها ممکن است شامل اطلاعت تماس نیز باشند. این تابلوها برای جلب توجه مشتریان و اطلاع‌رسانی موثر درباره پیشنهادهای ویژه و محصولات جدید، استفاده می‌شوند. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت برای آریو مارکت می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو نمای کامپوزیت ساخت حروف برجسته تابلو سوپری  تابلو چلنیوم

اطلاعاتی درباره آریو مارکت

آریو مارکت در مشهد، فلسطین ۴ واقع شده است. در تابلو آریو مارکت می توان از اطلاعات مختلفی مانند شماره تماس و یا آدرس شبکه های اجتماعی استفاده کرد.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت آریو مارکت توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت آریو مارکت بر روی سردر مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد. آریو مارکت جهت تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت استفاده کرده است. در تابلو سوپری سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلور سنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود.

تابلو چنلیوم آریو مارکت