نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای بانک قرض الحسنه مهر ایران توسط گروه تابلوسازی دورال ساین

بانک قرض الحسنه مهر ایران دارای شعب فراوانی در سطح کشور می باشد که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو استیل برای سردر بانک مهر ایران در مشهد است.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو سردر بانک  تابلو استیل طلایی 

درمورد بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است که در زمینهٔ ارایه خدمات بانکداری خرد، مدیریت سرمایه گذاری و تسهیلات قرض الحسنه فعالیت می کند. بانک قرض الحسنه مهر ایران با سرمایه اولیه ۱۵ هزار میلیارد ریال و با مشارکت بانک های دولتی توسط رئیس جمهور وقت جمهوری اسلامی در تاریخ ۱۳۸۶/۰۹/۲۲ افتتاح شد و با گسترش و توزیع موزون شعب خود در سراسر کشور فعالیت خود را ادامه داد. بانک قرض الحسنه مهر ایران با صدور مجوز رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۳۸۷/۰۶/۰۶ و براساس برنامه های تدوین شده، ضمن انجام امور مربوطه به اعطای تسهیلات قرض الحسنه در ارتباط با فعالیتهای حساب قرض الحسنه جاری و بانکداری الکترونیکی اقدام می نماید.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای بانک مهر ایران توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف استیل طلایی یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. بانک قرض الحسنه مهر ایران جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو استیل مغازه برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردر بانک سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو استیل طلایی می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن، قیمت کم آن، استفاده متریال درجه یک با ضمانت، کیفیت در ساخت و بسته بندی ایمن آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو می توانید با ما در تماس باشید.