نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو و لوگو استیل طلایی برای دبیرستان نمونه دولتی آرمیتا توسط گروه تابلوسازی دورال ساین

دبیرستان آرمیتا یکی از بهترین مدرسه های نمونه دولتی در مشهد می باشد که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به اجرا و نصب تابلو استیل برای این دبیرستان می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو استیل طلایی نمونه تابلو سردر مدرسه 

آشنایی با دبیرستان نمونه دولتی آرمیتا

دبیرستان نمونه دولتی ارمیتا مصلی نژاد (مدرسه) در محله فرهنگیان مشهد و خیابان پیام 1 - حسابی شمالی 21 واقع شده است. این مکان یکی از بیست و چهار مدرسه در محله فرهنگیان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مهرگان و همچنین آشپزخانه نان و نمک، نیما مارکت، نانوایی حسابی، مسکن 24 ساعته و ایستگاه اتوبوس حسابی 21 قرار گرفته است.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو استیل طلایی برای دبیرستان آرمیتا توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو و لوگوی استیل طلایی یکی دیگر از نمونه تابلو سردر مدرسه انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. دبیرستان نمونه دولتی آرمیتا جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم دانش آموزان از تابلو استیل مغازه برای نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در اجرا و نصب لوگو برجسته دبیرستان سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو استیل طلایی می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن، قیمت کم آن، استفاده متریال درجه یک با ضمانت، کیفیت در ساخت و بسته بندی ایمن آن اشاره نمود.

اطلاعات تماس با دبیرستان آرمیتا

آدرس : استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فلاحی، بین فلاحی 15 و 17

آدرس روی نقشه