نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو استیل طلایی و نمای کامپوزیت برای دفتر برج نگارش توسط گروه تابلوسازی دورال

دفتر برج نگارش در مشهد، محله آبادگران واقع شده است که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به اجرای تابلو استیل و نصب نمای کامپوزیت مغاره برای این مغازه می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو استیل طلایی تابلو شرکتی تابلو نما کامپوزیت

اطلاعاتی درباره برج های نگارش

برج های نگارش (مجتمع مسکونی) در محله آبادگران مشهد و خیابان نماز 28 واقع شده است. این مجتمع یکی از ده مجتمع مسکونی در محله آبادگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی نیایش، ایستگاه ۴۷ آتش نشانی، مارکت کورش، برج یاقوت و الماس و مسکن آریانا قرار گرفته است.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو استیل طلایی و نمای کامپوزیت مغازه برای کارگذاری برج نگارش توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف استیل طلایی و نمای کامپوزیت مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. کارگذاری برج نگارش جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو استیل و نمای کامپوزیت مغازه برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو شرکتی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو استیل طلایی و کامپوزیت نمای مغازه می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن، قیمت کم آن، استفاده متریال درجه یک با ضمانت، کیفیت در ساخت و بسته بندی ایمن آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو می توانید با ما در تماس باشید.