نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو استیل طلایی، نمای کامپوزیت و حروف فلزی برای گالری اسجیلی توسط گروه تابلوسازی دورال

تابلو استیل طلایی گالری اسجیلی

گالری اسجیلی در مشهد واقع شده است که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو استیل طلایی، نمای کامپوزیت و حروف فلزی مغاره برای این مغازه می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو استیل طلایی تابلو نما کامپوزیت  تابلو حروف فلزی

اطلاعاتی درباره گالری پرده اسجیلی

گالری اسجیلی در مشهد، بلوار عبدالمطلب، بین عبدالمطلب ۴۶ و ۴۸ واقع شده است و شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس فرمایید.

09155117426 

09156117426

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو استیل طلایی، نمای کامپوزیت و حروف فلزی مغازه برای گالری پرده و کاغذ دیواری اسجیلی توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو تابلو استیل طلایی، نمای کامپوزیت و حروف فلزی مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است.گالری اسجیلی جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تتابلو استیل طلایی، نمای کامپوزیت و حروف فلزی مغازه برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردر گالری تزئینات سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو تابلو استیل طلایی، نمای کامپوزیت و حروف فلزی نمای مغازه می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن، قیمت کم آن، استفاده متریال درجه یک با ضمانت، کیفیت در ساخت و بسته بندی ایمن آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو می توانید با ما در تماس باشید.