نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم برای فروشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی نارسیس توسط گروه تابلوسازی دورال

تابلو حروف برجسته نارسیس

آرایشی و بهداشتی نارسیس یکی از فروشگاه های لوازم آرایشی که در آزادشهر مشهد واقع شده است و گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو چنلیوم که خود یک تابلو حروف برجسته است برای این فروشگاه می باشد.

گروه‌های‌مرتبطساخت حروف برجسته تابلو لوازم آرایشی  تابلو چلنیوم

در مورد آرایشی و بهداشتی نارسیس

آرایشی و تجهیزات نارسیس (فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی) در محله آزادشهر مشهد و بلوار معلم واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی در محله آزادشهر مشهد می باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه فکر خوب، فروشگاه پوشاک 95، فروشگاه افق کوروش، بانک شهر و بیمه معلم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده اند می توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه های لوازم آرایشی خوب این منطقه می باشد.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چنلیوم برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نارسیس توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد. فروشگاه لوازم آرایشی نارسیس از تابلو چنلیوم جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم در سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو لوازم آرایشی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو می توانید با ما در ارتباط باشید.

فیلم نحوه نمایش تابلو