نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نماکامپوزیت برای باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو توسط گروه تابلوسازی دورال

باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو مشهد یک باشگاه فوتبال در لیگ برتر فوتبال ایران است که در شهر مشهد مقدس قرار دارد. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو چنلیوم و نماکامپوزیت برای باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو در سال 1398 می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: ساخت حروف برجسته تابلو نماکامپوزیت  تابلو باشگاه ورزشی  تابلو چلنیوم

آشنایی با باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو

باشگاه فوتبال شهر خودرو در سال ۱۳۹۷ به «شهرخودرو» تغییر نام داد و با واگذاری این باشگاه به هیئت فوتبال خراسان رضوی در اسفند ۱۳۹۹ مجددا به «پدیده» تغییر نام داد، در سال ۱۴۰۰ بعد از تلاش های قضایی صورت گرفته مجدد با نام «شهرخودرو» تغییر کرد. این باشگاه در بلوار فردوسی نرسیده به میدان جانباز قرار دارد.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چنلیوم و نماکامپوزیت برای باشگاه فوتبال شهر خودرو توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و کامپوزیت نمای مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. باشگاه فوتبال شهر خودرو جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم (ساده) و نماکامپوزیت مغازه (پرمیوم باند) برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو باشگاه ورزشی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلور سنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم و کامپوزیت نمای مغازه می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای ساخت حروف برجسته می توانید با ما در تماس باشید.