نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت برای جهان فرش یلدای کویر کاشان بر روی سردر مغازه و بیلبورد تبلیغاتی توسط تابلوسازی دورال

جهان فرش یلدای کویر کاشان

کارخانه جهان فرش یلدای کویر کاشان (فروشگاه فرش و موکت) یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فرش در ایران می باشد که شعبه های فروش زیادی سطح کشور دارد. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم ونمای کامپوزیت برای جهان فرش یلدای کویر کاشان بر روی بیلبورد تبلیغاتی و سردر مغازه می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو نما کامپوزیت ساخت حروف برجسته تابلو چلنیوم

اطلاعاتی درباره کارخانه جهان فرش یلدای کویر کاشان

کارخانه فرش یلدای کویر کاشان با بیش ازسی سال سابقه در سال 1370 تولید انواع فرش ماشینی کاشان را با چشم انداز مجموعه یکپارچه نخ تا فرش آغاز نمود. از جمله محصولات تولیدی این مجموعه می توان به فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش پتینه (کهنه نما)، فرش 700 شانه، تابلو فرش و فرش مدرن در طرح ها و رنگ های متنوع اشاره کرد. از ویژگی های بارز محصولات تولیدی این گروه می توان به مواردی همچون عدم پرزدهی (Lint free)، ضد حساسیت (Non allergic)، مقاوم در برابر سایش، شستشو و نور و بافت مشابه فرش های دستبافت با ضمانت 20 ساله اشاره نمود.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت جهان فرش یلدای کویر کاشان بر روی بیلبورد تبلیغاتی و سردر مغازه توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت جهان فرش یلدای کویر کاشان بر روی سردر مغازه و  بیلبورد تبلیغاتی یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد. بیلبورد فروشگاه فرش و تابلو سردر فرش فروشی این فروشگاه جهت تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت استفاده کرده است. در این تابلوها سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلور سنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود.