نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم، تابلو فلکسی و نما کامپوزیت برای کوکاکولا توسط تابلوسازی دورال

گروه تابلوسازی دورال افتخار این را داشته است که برای شرکت کوکاکولا تابلو هایی به صورت اسپانسر برای برخی رستوران ها و مغازه ها و هایپرمارکت ها به اجرا در آورد. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم، تابلو فلکسی و نما کامپوزیت برای شعب فروشگاه محصولات کوکاکولا می باشد.شرکت کوکاکولا یکی از بزرگترین و معروف‌ترین شرکت‌های نوشیدنی در جهان است. این شرکت به طور رسمی با نام "کوکاکولا کمپانی" (The Coca-Cola Company) شناخته می‌شود.

اطلاعاتی در مورد محصولات شرکت کوکاکولا

آدرس شرکت کوکاکولا در مشهد واقع در بلوار خیام شمالی، میدان بهارستان، بازار سپاد، خیابان چهارم می باشد. اولین نوشیدنی کوکاکولا توسط جان پمبرتون در سال ۱۸۸۶ در ایالات متحده آمریکا ابداع شد. از آن زمان به بعد، کوکاکولا به یکی از برندهای معروف و محبوب در سراسر جهان تبدیل شده است و محصولات متنوعی تولید می‌کند، از جمله نوشیدنی‌های مختلف مانند کوکاکولا کلاسیک، کوکاکولا دایت، کوکاکولا زیرو، آب‌معدنی، نوشیدنی‌های انرژی‌بخش، و سایر محصولات.

از جمله ویژگی‌هایی که کوکاکولا را به یک برند مشهور می‌کند، تبلیغات قوی، حضور گسترده در بازارهای جهانی، و تلاش‌های مداوم برای نوآوری محصولات است. همچنین، شرکت کوکاکولا در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و محیط‌زیستی فعالیت‌های گسترده‌ای دارد.

در مورد پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چلنیوم، تابلو فلکسی و نما کامپوزیت برای کوکاکولا توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت مغازه، تابلو فلکسی یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد. فروشگاه کوکاکولا جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم و نما کامپوزیت برای نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردر مغازه کوکاکولا سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلور سنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم و نما کامپوزیت می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود.