نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت برای داروخانه رحیم زاده توسط گروه تابلوسازی دورال

تابلو چنلیوم داروحانه رحیم زاده

داروخانه رحیم زاده واقع در مشهد خیابان احمد آباد می باشد که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو چنلیوم و نمای کامپوزیت برای این داروخانه می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: نمای کامپوزیت ساخت حروف برجسته تابلو مطب پزشکی  تابلو چلنیوم

آشنایی با داروخانه رحیم زاده

داروخانه رحیم زاده ارائه دهنده انواع داروهای ترکیبی و ساختنی، مشاوره رایگان و پوست و مو، انواع مکمل های رژیمی و تغذیه ای، امکان تهیه داروهای کمیاب مشاوره دارویی زیر نظر مسئول فنی طرف قرارداد تامین اجتماعی، خدمات درمانی و نیروهای مسلح می باشد. موفقعیت این داروخانه در مشهد خیابان احمد اباد است.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت مغازه برای داروخانه دکتر رحیم زاده توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. داروخانه دکتر رحیم زاده جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم و نمای کامپوزیت برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو مطب پزشکی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم و کامپوزیت می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو می توانید با ما در تماس باشید.