نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم، نما کامپوزیت و طراحی سه بعدی با 3DMAX برای محصولات سیستم های گرمایشی ایمرگس توسط تابلوسازی دورال

تابلو چلنیوم و نماکامپوزیت سیستم های گرمایشی ایمرگاس

سیستم های گرمایشی ایمرگس (IMMERGAS) سال هاست که در میان مردم به عنوان یک برند معروف ایتالیایی شناخته شده است و شهرت و محبوبیت زیادی در بین مردم دارد به طوری که انها را ترغیب می کند در انتخاب خود پکیج دیواری ایمرگس را یکی از اولین انتخاب های خود قرار دهند. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم و نما کامپوزیت برای شعب فروشگاه محصولات ایمرگس، پیاده سازی تابلو نما ایمرگس و ساخت حروف برجسته برای لوگوی این برند می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو نما کامپوزیت ساخت حروف برجسته تابلو شرکتی  تابلو چلنیوم

اطلاعاتی درباره شرکت سیستم های گرمایشی ایمرگس

شرکت ایمرگس در سال ۱۹۶۴ برای طراحی و ساخت دیگ های بخار برای استفاده های خانگی تاسیس شد. با بیش از ۵۵ سال تجربه و بیش از ۷ میلیون بویلر نصب. شرکت ایمرگس ایتالیا به منظور استفاده از بازار مستعد، ایران در سدد حضور در این نقطه جغرافیایی از قاره آسیا برآمد. شرکت ایرانی ایمرگس پاد با توجه به فعالیت های گذشته خود در بخش پکیج و شوفاژ، دارای سابقه ای خوب و نام درخشان در صنایع ایران بود. از این رو شرکت ایتالیایی ایمرگس، طی درخواستی همکاری خود را با این شرکت اعلام نمود و شرکت ایرانی نیز، فرصت را مغتنم شمرده و فضای لازم برای حضور شرکت ایتالیایی ایمرگس را فراهم نمود.

در مورد پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چلنیوم، نما کامپوزیت و طراحی سه بعدی با 3DMAX برای شعب فروشگاه محصولات ایمرگس توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. فروشگاه محصولات سیستم های گرمایشی ایمرگس جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم و نما کامپوزیت برای نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو شرکتی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلور سنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم و نما کامپوزیت می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود.