نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت برای سیم و کابل شهاب جم توسط تابلوسازی دورال

جهان فرش یلدای کویر کاشان

تابلو سیم و کابل شهاب جم اطلاعات مربوط به محصولات، قیمت‌ها و خدمات ارائه شده توسط فروشنده را نشان می‌دهند. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم ونمای کامپوزیت برای سیم و کابل شهاب جم بر سردر مغازه می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: ساخت حروف برجسته تابلو نما کامپوزیت  تابلو چلنیوم

اطلاعاتی درباره سیم و کابل شهاب جم

سیم و کابل شهاب جم در مشهد، میدان صاحب الزمان واقع شده است. تابلو سردر فروشگاه سیم و کابل شامل لوگو شرکت است که به عنوان علامت تجاری آن شرکت شناخته می‌شود. تصاویری از انواع سیم و کابل‌ها، اندازه‌ها و اطلاعات فنی مرتبط با آنها نیز ممکن است در این تابلوها دیده شود. 

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت سیم و کابل شهاب جم توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت سیم و کابل شهاب جم بر روی سردر مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد. سیم و کابل شهاب جم این جهت تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت استفاده کرده است. در این تابلوها سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلور سنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود.