نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نما کامپوزیت برای فروشگاه شیرآلات طاها شیر توسط تابلوسازی دورال

تابلو چنلیوم شیرآلات طاها شیر

طاها شیر بزرگترین تولیدکننده شیرآلات در جنوب کشور که دارای شعب مختلف در سراسر ایران می باشد. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت مغازه برای شعب فروشگاه محصولات شیرآلات طاها می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو نما کامپوزیت ساخت حروف برجسته تابلو چلنیوم

آشنایی با محصولات شیرآلات طاها شیر

طاها شیر تولید کننده شیرآلات بهداشتی از سال ۱۳۸۷ است، که در جنوب کشور به عنوان بزرگ ترین تولید کننده در این زمینه شناخته می شود. شیرآلات کلاسیک، فانتزی و اهرمی در انواع مدل های مختلفی از قبیل: ظرفشویی شاوری سارینا و ظرفشویی آرا  ارائه می شوند. همچنین ۵ سال ضمانت و خدمات پس از فروش، نشان استاندارد ملی ایران و استاندارد iso 9001:2008 از ویژگی های طاها شیر هستند.

در مورد پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چنلیوم و نما کامپوزیت  برای شعب فروشگاه محصولات طاها شیر توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. فروشگاه محصولات شیرآلات طاها شیر جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم و نماکامپوزیت برای نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردر مغازه شیرآلات سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلور سنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت مغازه می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود.