نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم، تابلو فلکسی، نما کامپوزیت و استیکر و برچسب و لایت باکس برای فروشگاه محصولات بوتان توسط تابلوسازی دورال

محصولات فروشگاه بوتان

گروه صنعتی بوتان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پکیج های گرمایشی از جمله پکیج شوفاژ دیواری، آبگرمکن دیواری، رادیاتور آلومینیومی در ایران می باشد. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم، تابلو فلکسی و نما کامپوزیت برای شعب فروشگاه محصولات بوتان می باشد. نصب تابلو برای شعب بوتان به غیر از مشهد در تمامی استانهای خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی قابل اجرا می باشد. برای سفارش تابلو در مشهد می توانید از ما کمک بگیرید.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو نما کامپوزیت ساخت حروف برجسته تابلو فلکسی  تابلو چلنیوم تابلو لایت باکس

اطلاعاتی درباره محصولات فروشگاه بوتان

گروه صنعتی بوتان شرکتی واقع در ایران است که در زمینه تولید لوازم گرمایشی از جمله آبگرمکن، پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور فعالیت دارد. شرکت بوتان در سال ۱۳۳۲ به کوشش محمود خلیلی و فرزندش محسن خلیلی با هدف توزیع گاز مایع شکل گرفت. پس از مدت کوتاهی گروه صنعتی بوتان با هدف تولید لوازم گازسوز از جمله اجاق گازسوز تأسیس شد. این شرکت پس از گذشت چند دهه از آغاز فعالیت هایش، با تکیه بر تعهد همیشگی خود به کیفیت، نوآوری و ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان، عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی گازسوز و سیلندرهای گاز مایع کشور را از آن خود ساخته است.

در مورد پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چلنیوم، تابلو فلکسی، نما کامپوزیت و استیکر و برچسب و لایت باکس برای شعب فروشگاه محصولات بوتان توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت مغازه، تابلو فلکسی و برچسب یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد. فروشگاه محصولات بوتان جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم و نما کامپوزیت برای نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردر مغازه سیستم های گرمایشی (بوتان) سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلور سنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم و نما کامپوزیت می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود.

فیلم نحوه نمایش تابلو