نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت برای فروشگاه لوازم خانگی کوتون توسط گروه تابلوسازی دورال

فروشگاه لوازم خانگی کوتون در مشهد واقع شده است که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو چنلیوم و نمای کامپوزیت برای این فروشگاه می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو نما کامپوزیت ساخت حروف برجسته تابلو لوازم خانگی  تابلو چلنیوم

اطلاعاتی درباره فروشگاه کوتون

برند کوتون در سال ۱۹۹۸، یعنی حدود ۲۵ سال پیش با سرمایه گذاری دوجوان به نام های ییلماز و گولدن تاسیس شد. اولین قدم آن ها جهت بنیانگذاری این برند در تابستان آن سال با تاسیس یک فروشگاه در شهر استانبول بود. شاید برایتان جالب باشد که کار این برند در یک فروشگاه کوچک که تنها ۲۵ متر مربع مساحت داشت، شروع شد.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت مغازه برای فروشگاه کوتون توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. فروشگاه لوازم خانگی کوتون (Cotton) جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم و نمای کامپوزیت مغازه برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو لوازم خانگی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم و کامپوزیت نمای مغازه می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو می توانید با ما در تماس باشید.