نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم برای مجموعه ورزشی شادروان علی حمیدی توسط گروه تابلوسازی دورال

تابلو چنلیوم مجموعه ورزشی شادروان علی حمیدی

مجموعه ورزشی شادروان علی حمیدی در استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه چراغچی واقع شده است. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو چنلیوم برای این مجموعه که خود نوعی از تابلو حروف برجسته است، می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: ساخت حروف برجسته تابلو باشگاه ورزشی  تابلو چلنیوم

آشنایی با مجموعه ورزشی شادروان علی حمیدی

مجموعه ورزشی شادروان علی حمیدی (سالن و مجموعه ورزشی) در محله نوید مشهد و کنارگذر بزرگراه چراغچی واقع شده است و به صورت شبانه روزی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می دهد. این مجتمع یکی از دو مجموعه ورزشی در محله نوید مشهد می باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش، انبار شرکت گاز، مجموعه آبی نگین مشهد و ایستگاه اتوبوس میدان قائم قرار گرفته است.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چنلیوم برای مجموعه ورزشی شادروان علی حمیدی توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. مجموعه ورزشی شادروان علی حمیدی جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو باشگاه ورزشی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو در مشهد می توانید با ما در تماس باشید.