نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت برای مشاور املاک آرتا توسط تابلوسازی دورال

جهان فرش یلدای کویر کاشان

مشاور املاک آرتا یکی از شرکت‌های مشاوره املاک است که فعالیت در زمینه‌های خرید، فروش و اجاره ملک را دارد. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم ونمای کامپوزیت برای بنگاه املاک آرتا بر سردر مغازه می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو مشاور املاک ساخت حروف برجسته تابلو نما کامپوزیت  تابلو چلنیوم

اطلاعاتی درباره مشاور املاک آرتا

مشاور املاک آرتا در مشهد، بلوار شفا، شفا ۱۳ واقع شده است. تابلو سردر مشاور املاک شامل لوگو شرکت است که به عنوان علامت تجاری آن شرکت شناخته می‌شود. این تابلوها به عنوان یک نقطه مرکزی برای افرادی که به دنبال خدمات املاک هستند، عمل می‌کنند و آنها را به دفتر مشاوره می‌کشانند تا با مشاوران برای تحقق اهداف خود در زمینه ملکی، مانند خرید یا فروش ملک، مشاوره کنند.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت مشاور املاک آرتا توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت مشاور املاک آرتا بر روی سردر مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد. مشاور املاک آرتا این جهت تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت استفاده کرده است. در تابلو مشاور املاک سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلور سنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود.