نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت برای شعب فروشگاه های پکیج های گرمایشی و سرمایشی دئوترم توسط گروه تابلوسازی دورال

پکیج های دئوترم یکی از بهترین پکیج های گرمایشی و سرمایشی موجود در بازار می باشند که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو چنلیوم و نمای کامپوزیت برای این شهب این فروشگاه ها می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: ساخت حروف برجسته تابلو نما کامپوزیت  تابلو چلنیوم

اطلاعاتی در باره پکیج های گرمایشی و سرمایشی دئوترم

پکیج های دئوترم یکی از بهترین پکیج های دومبدله موجود در بازار می باشند که شرکت سازنده آن با به کار گیری مرغوب ترین قطعات سعی در ارائه ی محصولاتی با کیفیت و با طول عمر بالا به مشتریان خود را دارد. خرابی در پکیج های دیواری دئوترم نسبت به سایر پکیج های ایرانی بسیار کم تر مشاهده شده است از این رو پشنهاد مناسبی جهت خرید می باشند.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت مغازه برای شعب فروشگاه های پکیج های گرمایشی و سرمایشی دئوترم توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. فروشگاه های پکیج های گرمایشی و سرمایشی دئوترم جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم و نمای کامپوزیت مغازه برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردر مغازه سیستم های گرمایشی و سرمایشی دئوترم سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم و کامپوزیت نمای مغازه می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو می توانید با ما در تماس باشید.