نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم و استیکر و برچسب برای شعب فروشگاه چسب فاینال توسط گروه تابلوسازی دورال

تابلو چسب فینال

فروشگاه چسب مدرن فاینال با چندین سال سابقه در زمینه فروش و پخش انواع چسب های صنعتی و عمومی در ایران فعالیت می کند. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو چنلیوم برای این فروشگاه که خود نوعی از تابلو حروف برجسته است، می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: ساخت حروف برجسته  تابلو چلنیوم

آشنایی با چسب فینال

چسب فاینال یک چسب دو جزئی با کیفیت بسیار مرغوب که ساخت کشور ترکیه می باشد که به تازگی وارد بازار ایران شده است و به دلیل کیفیت خوبی که دارد به سرعت در حال معروف و برند شدن است. چسب مدرن فینال (Final) با فعالیت در زمینه چسب های صنعتی و خانگی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد و دارای عاملیت مجاز محصولات ایزو و فاینال ترکیه و همچنین ضمانت خرید است.  

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چنلیوم و برچسب برای شعب فروشگاه چسب فاینال و ایزو توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. فروشگاه چسب ایزو و فاینال جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردر چسب فروشی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو در مشهد می توانید با ما در تماس باشید.

فیلم نحوه اجرا تابلو