نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت برای کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر جمال جندقی توسط گروه تابلوسازی دورال

تابلو چلنیوم کلینیک رادیولوژی و سنوگرافی دکتر جندقی

کلینیک دکتر جمال جندقی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی در مشهد و روبروی بیمارستان قائم واقع شده است که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو چنلیوم و نمای کامپوزیت برای این تابلو سردر مطب پزشکی می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو مطب پزشکی  تابلو پزشکان جدید  ساخت حروف برجسته  تابلو چلنیوم  تابلو نما کامپوزیت

آشنایی با دکتر جمال جندقی

دکتر جمال جندقی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی دارای بورد تخصصی عضو هیات درمانی دانشگاه و عضو انجمن رادیولوژی ایران و اروپا می باشد. آدرس کلینیک ایشان در مشهد، احمدآباد، روبروی بیمارستان قائم، احمدآباد ۳ (خیابان بهشت)، بهشت 1 می باشد.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت برای کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر جمال جندقی توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. کلینیک رادیولوژی و سنوگرافی جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم و نمای کامپوزیت برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو پزشکان جدید سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم و کامپوزیت نمای کلینیک می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو در مشهد می توانید با ما در تماس باشید.