نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم، نمای کامپوزیت و تابلو فلکسی برای شعب فروشگاه گلدیران پلاس توسط گروه تابلوسازی دورال

گلدیران پلاس-تابلو سازی دورال

برند گلدیران (جی پلاس) یکی از تولیدکنندگان لوازم خانگی در ایران می باشد که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو چنلیوم، نمای کامپوزیت و تابلو فلکسی برای این فروشگاه می باشد. نصب تابلو برای شعب جی پلاس به غیر از مشهد در تمامی استانهای خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی قابل اجرا می باشد.

اطلاعاتی درباره گلدیران (جی پلاس)

لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، پس از اوج گرفتن تحریم های آمریکا اکثر شرکت ها مجبور به ترک ایران شدند. از جمله این شرکت ها شرکت ال جی بود که مجبور به کمرنگ شدن در بازار ایران شد. برای جبران این خلا شرکت گلدیران نمایندگی با سابقه محصولات ال جی اقدام به تولید لوازم خانگی جی پلاس G+ نمود که اختصار گلدیران پلاس است. شرکت گلدیران به پشتوانه چند دهه نمایندگی موفق برند ال جی توانست با جلب رضایت ال جی اقدام به تولید محصولات مورد نظر خود با برند جی پلاس کند. برای تولید لوازم خانگی جی پلاس از قطعات ساخت کشورهای مختلف استفاده می شود اما این موجب نمی شود لوازم خانگی جی پلاس یک محصول ایرانی نباشد.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چنلیوم، نمای کامپوزیت مغازه و تابلو فلکسی برای شعب فروشگاه لوازم خانگی جی پلاس توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت مغازه و تابلو فلکسی یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. فروشگاه لوازم خانگی گلدیران (جی پلاس) جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو چلنیوم و نمای کامپوزیت مغازه برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردر لوازم خانگی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم و کامپوزیت نمای مغازه می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو در مشهد می توانید با ما در تماس باشید.