نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو لایت باکس برای محصولات شرکت پرایم توسط گروه تابلوسازی دورال

گلدیران پلاس-تابلو سازی دورال

شرکت PRIME معروف به تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو لایت باکس برای این شرکت می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو آرایشی بهداشتی لایت باکس کریستال

اطلاعاتی درباره شرکت پرایم

شرکت پرایم یکی از تولیدکنندگان بزرگ لوازم بهداشتی و آرایشی است که محصولات متنوعی را تولید می‌کند. این شرکت معمولاً در زمینه تولید محصولات مانند محصولات بهداشتی برای پوست فعالیت می‌کند. این شرکت معمولاً در بازارهای محلی و بین‌المللی فعالیت دارد و محصولاتش را با استانداردهای کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان ارائه می‌دهد.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو لایت باکس کریستال برای محصولات شرکت پرایم توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو لایت باکس کریستال یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. شرکت پرایم جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از  تابلو لایت باکس برای فضای بیرونی و داخلی فروشگاه ها و داروخانه ها استفاده کرده است. در تابلو آرایشی بهداشتی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو لایت باکس می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو در مشهد می توانید با ما در تماس باشید.

فیلم نحوه نمایش تابلو