نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو لایت باکس فریم لس برای شرکت چاکلز توسط گروه تابلوسازی دورال

گلدیران پلاس-تابلو سازی دورال

مدیران شرکت به‌ارا بعد از 4 سال تولید موفق تحت لیسانس لورنز آلمان و همچنین کسب تجربه و اطلاعات کافی و مطابق با فن آوری روز دنیا نسبت به تولید محصولات خود با یک برند بومی اقدام کردند که نتیجه آن تولد برند چاکلز در سال 1388 بود. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو لایت باکس برای این فروشگاه ها می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو لایت باکس فریم لس

اطلاعاتی درباره چاکلز

شرکت به آرا در سال ۱۳۸۴ با سرمایه گذاری مشترک خارجی در زمینه تولید چیپس و اسنک با برند ( کرانچیپس ) تحت لیسانس شرکت لورنز آلمان فعالیت خود را آغاز نمود. لازم به ذکر است که شرکت لورنز با قدمتی ۱۲۰ ساله در تولید چیپس و اسنک در جهان یکی از معتبرترین تولید کنندگان این محصولات به شمار می‌رود که صادرات به ۸۱ کشور جهان و استقرار در ۵ کشور اروپایی را در کارنامه خود دارد.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو لایت باکس فریم لس برای چاکلز توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو لایت باکس یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. شرکت چاکلز جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو لایت باکس برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو لایت باکس چاکلز  سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو در مشهد می توانید با ما در تماس باشید.

فیلم نحوه نمایش تابلو