نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو لایت باکس فریم لس برای کافه صبحانه سحرخیز توسط گروه تابلوسازی دورال

گلدیران پلاس-تابلو سازی دورال

انتخاب یک کافه صبحانه مناسب می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش و انرژی‌بخش برای شروع روزتان باشد. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو لایت باکس برای این کافه صبحانه می باشد. 

گروه‌های‌مرتبط: تابلو لایت باکس فریم لس تابلو سر در کافی شاپ 

کافه صبحانه سحرخیز

کافه‌ صبحانه مکان‌های فوق‌العاده‌ای برای شروع روز با یک وعده‌ی خوشمزه و آرامش‌بخش هستند. در کافه‌های صبحانه می‌توانید انواع غذاهای سنتی و مدرن صبحانه را پیدا کنید. این کافه‌ها اغلب فضایی دنج و دلنشین دارند که برای لذت بردن از یک فنجان قهوه یا چای به همراه دوستان یا خانواده بسیار مناسب است. 

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو لایت باکس فریم لس برای کافه صبحانه سحرخیز توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو سر در کافی شاپ یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. کافه صبحانه سحرخیز جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو لایت باکس برای سردر نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو لایت باکس کافه سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود. برای سفارش تابلو در مشهد می توانید با ما در تماس باشید.