نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف تمام پلکسی برای رادین کریپتو توسط گروه تابلوسازی دورال ساین

رادین کریپتو در مشهد واقع شده است که گروه تبلیغاتی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو حروف تمام پلکسی برای این شرکت می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو حروف تمام پلکسی تابلو شرکتی

اطلاعاتی درباره رادین کریپتو

شرکت رادین کریپتو در مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر ۱۳ واقع است. کریپتو (Crypto) در اصل خلاصه شده عبارت «کریپتوکارنسی» (Cryptocurrency) است. کریپتوکارنسی از دو کلمه «کریپتو» به معنی «رمز» و «کارنسی» به معنی «ارز» تشکیل شده است. با این تفاصیل می‌توان گفت، کریپتو به ارزهایی گفته می‌شود که از تکنیک‌های رمزنگاری برای ساخت آن‌ها استفاده شده است. شرکت رادین کریپتو اطلاعاتی در مورد بلاک چین، رمز ارز ها، ارز دیجیتال و ... برای کاربران ارائه میدهد.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو حروف تمام پلکسی برای رادین کریپتو توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف تمام پلکسی یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است. رادین کریپتو جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو پلکسی برای نمای داخلی خود استفاده کرده است. در نصب تابلو شرکتی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلورسنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو پلکسی می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن، قیمت کم آن، استفاده متریال درجه یک با ضمانت، کیفیت در ساخت و بسته بندی ایمن آن اشاره نمود.