نمونه کارها و پروژه های دورال

اجرای طراحی سه بعدی با 3DMAX برای پلیس راهنمایی رانندگی مشهد توسط گروه تابلوسازی دورال

استفاده از نرم افزار 3DMAX برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی سه بعدی می‌تواند یک فرصت فوق‌العاده برای ایجاد طرح‌های جذاب و خلاقانه باشد. این نرم افزار به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از ابزارهای مختلف سه بعدی، اجسام و اشکال متنوعی را ایجاد کنید و آن‌ها را با جزئیات دقیق و واقع‌گرایانه طراحی کنید. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به طراحی سه بعدی با 3DMAX برای این ارگان می باشد.

آشنایی با پلیس راهنمایی رانندگی 

پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا که به‌اختصار پلیس راهوَر نیز خوانده می‌شود، یکی از ارگان‌های انتظامی ایران است، که زیرمجموعهٔ فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از پلیس راهنمایی و رانندگی استان‌ها و پلیس راه کل کشور تشکیل می‌شود. پلیس راه در سطح استان‌ها از پلیس راهور مستقل عمل می‌کند، اما در سطح کلان (کشوری) زیر مجموعه آن است.

درباره پروژه اجرای طراحی سه بعدی با 3DMAX برای پلیس راهنمایی رانندگی تهران توسط تابلوسازی دورال ساین

طراحی سه بعدی با 3DMAX یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد که این پروژه تابلوسازی در تهران انجام پذیرفته است. . قبل از شروع به کار در 3ds Max، یک پیش‌نمونه و طراحی اولیه از تابلو تبلیغاتی با استفاده از نرم افزارهای طراحی مانند Adobe Illustrator یا Photoshop ایجاد می شود. این مرحله به شما کمک می‌کند تا طرح خود را مشخص کنید و راه‌های بهبود آن را ارزیابی کنید. استفاده از نورها و تنظیم نورپردازی مناسب می‌تواند تابلوی شما را زنده‌تر بنماید. همچنین از مواد مختلف برای سطوح مختلف تابلو استفاده می شود تا واقعی‌تر به نظر برسد.