نمونه کارها و پروژه های دورال

پروژه نصب و اجرای تابلو فلکسی برای شعب بانک سپه توسط تابلوسازی دورال

تابلو فلکسی با نک سپه

بانک سپه به عنوان یکی از قدیمی ترین بانک های کشورمان از گذشته تاکنون خدمات زیادی را به مشتریان خود ارائه می کند. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو فلکسی و بیلبورد برای شعب بانک سپه می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو فلکسی تابلو سردر بانک

اطلاعاتی درباره بانک سپه

بانک سپه به عنوان نخستین بانک ایرانی در ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۰۴ با سرمایه سه میلیون و ۸۸۳ هزار و ۹۵۰ ریال در محلی محدود (چند باب مغازه) تأسیس شد و در ۲۴ اسفند همان سال اولین شعبه بانک سپه در شهر رشت افتتاح شد.
اکنون بانک سپه با بیش از ۹۰ سال (نزدیک به یک قرن) تجربه به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای مالی و اقتصادی کشور با حدود ۱۸۰۰ شعبه توانسته با جذب سرمایه های سرگردان جامعه و سوق دادن آن به سمت فعالیت های مولد اقتصادی در جهت تحقق اهداف اقتصادی کلان کشور مشارکتی مؤثر و مطلوب داشته باشد.
در عرصه بین المللی نیز با ایجاد واحدهای بانکی در کشورهایی چون آلمان، ایتالیا و فرانسه و همچنین بانک بین المللی سپه انگلستان، در ارائه خدمات بانکی از جایگاه ارزنده ای برخوردار است.
از فعالیت های مهم بانک سپه در عرصه بین المللی می توان به خدماتی از قبیل افتتاح انواع حساب های سپرده، انجام امور حوالجات ارزی، گشایش اعتبار اسنادی، ابلاغ اعتبارات اسنادی، پوشش اعتبارات اسنادی، تأیید اعتبارات اسنادی، صدور ضمانت نامه ارزی و… اشاره کرد.

در مورد پروژه نصب و اجرای تابلو فلکسی برای شعب بانک سپه توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو فلکسی و بیلبورد یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت تابلوسازی دورال ساین می باشد. که این سفارش تابلو در مشهد انجام شده است.
بانک سپه جهت زیباسازی و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو فلکسی برای نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردر بانک سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات استفاده شود. از امکانات این تابلو فلکسی و بیلبورد می توان به تنوع و ثبات بالا در طرح و رنگ، نصب راحت، ضد آب بودن، و قیمت کم آن اشاره نمود.