نمونه کارها و پروژه های دورال

پروژه نصب و اجرای تابلو فلکسی برای لوازم خانگی تی سی ال توسط تابلوسازی دورال

بیلبوردهای بیرونی مغازه ها عموماً برای جلب توجه مشتریان به مکان و خدمات آن‌ها استفاده می‌شوند. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو فلکسی و بیلبورد برای TCL می باشد.

اطلاعاتی درباره لوازم خانگی تی سی ال

شعبه گناباد برند تی سی ال نرسیده به میدان امام قرار دارد. برند TCL از سال 1981 فعالیت کاری خود را تحت عنوان شرکت لوازم خانگی TTK به عنوان یکی از اعضا ء 13 شرکت مشارکتی و سرمایه گذاری مشترک در چین آغاز کرد. این شرکت در حوزه تولید نوار ضبط صوت فعالیت می کرد. ادامه فعالیت تی سی ال از تولید تلفن ثابت و ارائه خدمات ارتباطاتی آغاز و منجر به توسعه خطوط تولیدی در زمینه طراحی، توسعه، تولید و فروش تلویزیون، تلفن همراه، سیستم‌های تهویه مطبوع، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر و لوازم الکتریکی کوچک گردید. برند جهانی تی سی ال در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ دومین تولیدکننده تلویزیون در بازار جهانی و رتبه بندی جهانی سال ۲۰۱۹ دومین برند پرفروش دنیا معرفی شد.

در مورد پروژه نصب و اجرای تابلو فلکسی برای تی سی ال توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو فلکسی و بیلبورد یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت تابلوسازی دورال ساین می باشد. که این سفارش تابلو در مشهد انجام شده است.
فروشگاه TCL جهت زیباسازی و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو فلکسی برای نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردر فروشگاه لوازم خانگی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات استفاده شود. از امکانات این تابلو فلکسی و بیلبورد می توان به تنوع و ثبات بالا در طرح و رنگ، نصب راحت، ضد آب بودن، و قیمت کم آن اشاره نمود.