نمونه کارها و پروژه های دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت برای ه ایپر هایپ توسط تابلوسازی دورال

جهان فرش یلدای کویر کاشان

تابلو نما کامپوزیت هایپر هایپ با طراحی شاداب و جذاب خود، مشتریان را به سوپرمارکت جذب می کند و آنها را به خرید و استفاده از تخفیفات ترغیب کنند. گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت برای سردر هایپر هایپ می باشد.

گروه‌های‌مرتبط: تابلو سردر هایپر مارکت ساخت حروف برجسته تابلو نما کامپوزیت  تابلو چلنیوم

اطلاعاتی درباره هایپر هایپ

هایپر هایپ در خراسان رضوی، تربت جام، روستای نصراباد واقع شده است. تابلو سردر در سوپرمارکت‌ عموماً برای جلب توجه مشتریان به اطلاعات مهم مانند اطلاعات تماس استفاده می‌شود. این تابلوها معمولاً در نقاطی از سوپرمارکت‌ها قرار می‌گیرند که افراد به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.

درباره پروژه نصب و اجرای حروف برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت هایپر هایپ توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته چنلیوم و نمای کامپوزیت هایپر هایپ بر روی سردر مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تابلوسازی دورال ساین می باشد. هایپر هایپ جهت تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو برجسته چلنیوم و نمای کامپوزیت استفاده کرده است. در تابلو سردر هایپر مارکت سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات نظیر لامپ های اس ام دی، فلور سنت و نئونی استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف برجسته چنلیوم می توان به نورپردازی زیبا، نصب راحت، قابل شستشو بودن، وزن و قیمت کم آن اشاره نمود.

فیلم نحوه نمایش تابلو