نمونه کارها و پروژه های دورال

پروژه نصب و اجرای تابلو حروف برجسته پلاستیکی (پلکسی) و نما کامپوزیت برای مغازه کرات چسب مظلومی توسط تابلوسازی دورال

تابلو حروف برجسته پلاستیکی و نما کمپوزیت مغازه

شرکت سهامی خاص، تولیدی صنایع پلاستیک و چسب کرات در ایران دارای شعبه های زیادی است که گروه تابلوسازی دورال مفتخر به نصب و اجرای نما کامپوزیت و حروف برجسته پلاستیکی (پلکسی) که خود نمونه ای از تابلو حروف برجسته است، برای یکی از شعبه های کرات چسب با نام کرات چسب مظلومی می باشد.

آشنایی با شرکت سهامی کرات چسب

شرکت سهامی خاص تولیدی صنایع پلاستیک و چسب کرات در ایران تاسیس شده است که فعالیت این شرکت، تولید قطعات پلاستیکی و پلیمری، انواع چسب چوب، چسب آهن و رزین و تولید قوطی های فلزی، خرید و فروش ماشین آلات و مواد اولیه مربوط به موضوع فعالیت شرکت از داخل و خارج از کشور می باشد.

درباره پروژه نصب و اجرای تابلو حروف برجسته پلاستیکی (پلکسی) برای مغازه کرات چسب مظلومی توسط تابلوسازی دورال

نصب و اجرای تابلو حروف برجسته پلاستیکی (پلکسی) و نمای کامپوزیت مغازه یکی دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت تابلوسازی دورال ساین می باشد. که این تابلوسازی در مشهد انجام پذیرفته است.
کرات چسب مظلومی جهت زیباسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی برای عموم مردم از تابلو حروف تمام پلکسی و نمای کامپوزیت مغازه برای نمای بیرونی خود استفاده کرده است. در تابلو سردر چسب فروشی سعی شده است از بهترین و جذاب ترین امکانات استفاده شود. از امکانات این تابلو حروف پلکسی و نما کامپوزیت مغازه می توان به تنوع رنگی بسیار بالا، قابلیت اجرا در انواع فونت ها، رنگ، هر نوع لوگو یا لوگو تایپ، ضد خش و ضد آب بودن آن اشاره نمود.